Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 maja 2021

Monter regipsów - Oferta pracy w Niemczech bez pośredników - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresHannover
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Monter regipsów - Oferta pracy w Niemczech bez pośredników

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • montaż regipsów

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 3 lata
    • znajomość niemieckiego

    Oferujemy:

    • stałą prace w jednej firmie
    • umowę o prace bezpośrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas  nieokreślony
    • atrakcyjne stawki godzinowe
    • dodatki netto płacone do każdej przepracowanej godziny
    • rezerwujemy pensjonaty
    • zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse (zasiłek rodzinny)
    • terminowe wypłaty wynagrodzenia
    • świadczenia urlopowe bożonarodzeniowe plus premie
    • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu

    DANE KONTAKTOWE FIRMY

    König GmbH & Co KG

    Demianiplatz 55

    02826 Görlitz

    Tel 004935817662650

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii