Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 kwietnia 2021

Magazynier / Operator wózka widłowego - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresEiting / okolice Monachium/
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Magazynier / Operator wózka widłowego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Załadunek i rozładunek ciężarówek
    • Ogólne prace magazynowe
    • Praca w systemie 2  zmianowym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
    • Uprawnienie na wózki widłowego
    • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
    • Znajomość języka niemieckiego komunikatywna

    Oferujemy:

    • Stawka godzinowa 11,38€ brutto + 10€ nettto diety / dzien
    • System premii uznanioych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
    • Dodatkowy system premii wydajnościowych
    • Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% (od 175h w miesiącu)
    • Zagwarantowany i darmowy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
    • 24 dni płatnego urlopu w skali roku
    • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 200€ miesięcznie
    • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii