Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 kwietnia 2021

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresAachen
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Nr ref.: /JOBS.pl

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przygotowywanie powierzchni pod lakierowanie
    • lakierowanie natryskowe elementów konstrukcji stalowych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie kierunkowe jako malarz/lakiernik
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • język niemiecki w stopniu komunikatywnym A2/B1
    • motywacja do pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
    • stawkę godzinową w wys. 15,01 EUR brutto
    • darmowe komfortowe zakwaterowanie
    • możliwość rozwoju kariery zawodowej
    • wsparcie dysponentów i polskojęzycznego koordynatora

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) z dokładnym przebiegiem doświadczenia zawodowego i opisem wykonywanych obowiązków a pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Kontakt telefoniczny pod numerem:

0049 1512 369 2206

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii