Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Lakiernik przemysłowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego lakiernika przemysłowego.   Zadania  - malowanie powierzchni stalowych,  - wizualna kontrola przeprowadzonego procesu, - czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu; Wymagania: - min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika przemysłowego, - umiejętność malowania przy użyciu pistoletu i pompy lakierniczej, - znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - mobilność; Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie z pełnym pakietem socjalnym, - Dodatki świąteczne i urlopowe - Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej  - Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego - Pracę na dłuższy okres czasu     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...