Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Komisjonier - pakowacz - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresHamburg, Frankfurt am Main, Coburg, Berlin
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Komisjonier - pakowacz

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska pracy:

  • Obecnie dla naszego niemieckiego klienta (firmy logistyczna)  na terenie centralnych i północnych  Niemiec  poszukujemy komisjonerów - pakowaczy

  • Obowiązki:

    • komisjonowanie (zbieranie zamówień), paletowanie, pakowanie
    • praca ze skanerem ręcznym lub przy komputerze (w zależności od działu)
    • ogólne zadania magazynowe
  • Oferujemy:

    • pomoc polskiego koordynatora
    • niemiecka umowa na czas nieokreślony (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
    • kwatera częściowo opłacona przez firmę (za dni pracy), częściowo we własnym zakresie
    • jednorazowa premia w wysokości 200 € (w formie bonu do Amazon po przepracowaniu trzech miesięcy)
  • Wymagania:

    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • mile widziany własny samochód
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku komisjoniera lub magazyniera
    • gotowość do pracy na zmiany
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z formularza

  • "Aplikuj teraz".

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii