Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Komisjonier /Okolice Schwerina Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków należeć będzie:   komisjonowanie , zbieranie zamówień, paletowanie, pakowanie praca  zależnie od stanowiska będzie polegać również na korzystaniu ze skanera ręcznego inne zadania magazynowe Wymagania :   mile widziana znajomość języka niemieckiego mile widziany własny samochód mile widziane doświadczenie na stanowisku komisjoniera lub magazyniera gotowość do pracy na zmiany Oferujemy :   zakwaterowanie opłacone przez pracodawce  przez pierwsze trzy miesiące tj.20 € za dobę , od czwartego miesiąca firma dopłaca połowę tj.10 € ,od piątego miesiąca pracownik opłaca kwaterę we własnym zakresie pomoc polskiego koordynatora niemiecka umowa   niemiecki podatek  , oraz  ubezpieczenie emerytalno-rentowne praca do marca 2017 z możliwością  przedłużenia Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...