Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Komisjonier /Okolice Schwerina - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Komisjonier /Okolice Schwerina

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Do obowiązków należeć będzie:

    • komisjonowanie , zbieranie zamówień, paletowanie, pakowanie
    • praca  zależnie od stanowiska będzie polegać również na korzystaniu ze skanera ręcznego
    • inne zadania magazynowe
  • Wymagania :

    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • mile widziany własny samochód
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku komisjoniera lub magazyniera
    • gotowość do pracy na zmiany
  • Oferujemy :

    • zakwaterowanie opłacone przez pracodawce  przez pierwsze trzy miesiące tj.20 € za dobę , od czwartego miesiąca firma dopłaca połowę tj.10 € ,od piątego miesiąca pracownik opłaca kwaterę we własnym zakresie
    • pomoc polskiego koordynatora
    • niemiecka umowa
    • niemiecki podatek  , oraz  ubezpieczenie emerytalno-rentowne
    • praca do marca 2017 z możliwością  przedłużenia
  • Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku

  • "Aplikuj teraz".

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii