Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 kwietnia 2021

KIEROWCA LKW - KAT. C+E - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

KIEROWCA LKW - KAT. C+E

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • załadunek i rozładunek towarów (konstrukcje stalowe + akcesoria )
    • przewóz towarów
    • pomoc na produkcji

    Wymagamy:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • prawo jazdy kat. C / CE + kod 95 ( 5-Module)
    • karta kierowcy
    • wykształcenie zawodowe  oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność
    • gotowość do pracy na zmiany
    • dobra kondycja  fizyczna
    • zaangażowanie i motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie  długoterminowe  na niemieckiej umowie  o prace
    • (niemiecki podatek i ubezpieczenie )
    • ponadtaryfowe wynagrodzenie + dieta za każdy przepracowany dzień
    • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora
    • zorganizowane i oplacone zakwaterowanie przez pracodawcę

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Kontakt:

Agnes Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Tel.: +49 (0) 2401-3990-960

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

E-Mail: a.malinowska@quip.de

www.quip.de

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii