Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 listopada 2016

Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • - montaż i naprawy instalacji elektrycznych

  • - instalowanie sieci elektrycznych
  • - konserwacja instalacji
  • - praca zgodnie z dokumentacją techniczną
  • - ocena stanu technicznego instalacji

  • Wymagania:

  • - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

  • - wieloletnie doświadczenie w zakresie elektryki
  • - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
  • - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • - umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Oferujemy:

  • - umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin

  • - pełny pakiet socjalny
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii