Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 kwietnia 2021

Elektryk mieszkaniówka - Oferta pracy koło Berlina, bez polskich pośredników - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresBerlin
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Elektryk mieszkaniówka - Oferta pracy koło Berlina, bez polskich pośredników

Nr ref.: /JOBS.pl

  • PRACA W OKOLICACH BERLINA

    Zakres obowiązków:

    • montaż nowej i demontaż starej instalacji (mieszkaniówka)
    • montaż włączników, kontaktów
    • wieszanie lamp

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
    • doświadczenie w pracy jako elektryk
    • ukończona szkoła zawodowa w kierunku elektryk

    Oferujemy:

    • stałą prace w jednej firmie
    • umowę o prace bezpośrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas  nieokreślony
    • atrakcyjne stawki godzinowe - 13 euro brutto plus dieta 5 euro do godziny netto
    • dodatki netto płacone do każdej przepracowanej godziny
    • rezerwujemy pensjonaty
    • zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse (zasiłek rodzinny)
    • terminowe wypłaty wynagrodzenia
    • świadczenia urlopowe bożonarodzeniowe plus premie
    • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu

    König GmbH & Co KG

    02826 Görlitz

    Tel 004935817662650

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii