Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 kwietnia 2021

ELEKTRYK- instalacje domowe (PPS) - Oferta z Jobs.pl

Praca fizyczna » Praca fizyczna - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresDillingen, Ellwangen
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

ELEKTRYK- instalacje domowe (PPS)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków

    • Montaż instalacji w domach/mieszkaniach
    • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • projektowanie sieci elektrycznych
    • kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania

    Wymagania

    • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
    • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
    • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 3 lata (warunek konieczny)
    • Uprawnienia elektryczne do 1 KV (warunek konieczny)
    • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego (warunek konieczny)

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie 12,40 € brutto/h  (wypłacane raz w miesiącu)
    • 40 € netto diety za każdy przepracowany dzień
    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • Pomoc w organizacji zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (zawsze pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni, łazienki i internetu-koszt w zależności od lokalizacji od 250-450 € netto miesięcznie)
    • Możliwość pobierania co tygodniowych diet ( 200€ za przepracowane 5 dni)

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii