Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 sierpnia 2016

Au pair w Niemczech/Oldenburg/styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresOldenburg
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Niemiecka rodzina zaprosi Au Pair do opieki nad 3 dzieci  na okres1  roku.

Nr oferty: 36221/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

  • wiek Au pair Niemcy 18-29 lat

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego

  • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy

  • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • Kandydatka na Au Pair  musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Obowiązki:

Rodzina z Oldenburg poszukuje Au Pair do opieki nad 4, 6 i 9 lat (chłopców) na okres 12 miesięcy. Au pair będzie opiekować się dziećmi przez 30 godzin w tygodniu oraz będzie pomagać rodzinie w drobnych obowiązkach domowych, np. będzie przygotowywać posiłki, sprzątać. Rodzina oferuje kieszonkowe dla Opiekunki, wyżywienie i zakwaterowanie. Au Pair ma zagwarantowaną możliwość uczęszczania na kurs j. niemieckiego.

Oferujemy:

√ 9-12 miesięczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny

√ zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie

√ bilet na komunikację publiczną

√ kieszonkowe 260 EURO miesięcznie

√ płatny urlop 4 tygodnie/rok

√ bezpłatny przejazd z Polski do rodziny w Niemczech

√ Au Pair w Niemczech otrzymuje też 600 Euro/rocznie na kurs j. niemieckiego!

√ bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Au Pair.

Kontakt:

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Niemcy i załatwić formalności

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Niemczech. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Niemiec dla każdej kandydatki.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Niemcy znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa.

Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!

Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności nahttps://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR

Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -15 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii