Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 kwietnia 2021

Operator procesu łączenia tworzyw sztucznych - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresSchramberg
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator procesu łączenia tworzyw sztucznych

Nr ref.: /JOBS.pl

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa linii produkcyjnej w procesie łączenia tworzyw sztucznych.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie techniczne związane z branżą metalową lub tworzyw sztucznych,
    • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
    • znajomość pakietu Office,
    • prawo jazdy kat. B + własny samochód,
    • doświadczenie w formowaniu elementów z tworzyw sztucznych - mile widziane
    • wymagany udokumentowany 30-dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub oświadczenie dotyczące pobytu na terenie Polski w okresie ostatnich 30 dni.

    OFERTA:

    • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUSu) ze stawką 15,00 € brutto/h,
    • +25% dodatku za pracę w godzinach nocnych,
    • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu,
    • pełne przeszkolenie oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,
    • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka niemieckiego.

Kontakt:

Jesteś zainteresowany? Spełniasz nasze oczekiwania i chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowym środowisku? Aplikuj na ogłoszenie, a skontaktujemy się ze szczegółowymi informacjami!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii