Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 26 kwietnia 2021

Mechanik samochodowy / Wulkanizator - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresMonachium
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Mechanik samochodowy / Wulkanizator

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska pracy:

    • podstawowy serwis (wymiana oleju, pasków, filtrów, klocków hamulcowych itp.)
    • naprawy związane z układem napędowym i kierowniczym
    • wulkanizacja / wymiana opon
    • obsługa wyważarki do kol

    Oferujemy:

    • długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie
    • ponad taryfowe wynagrodzenie
    • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora  na każdym etapie rekrutacji
    • zakwaterowanie pracownicze

    Wymagamy:

    • wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy / wulkanizator - wykształcenie nie  wymagane
    • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
    • komunikatywna  znajomość języka niemieckiego
    • prawo jazdy
    • motywacja do pracy
    • dobra kondycja fizyczna

Kontakt:

Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Thomas Edison Straße  5 - 7
D-52499 Baesweiler

Tel.: +49 (0) 2401 6036-0
Mob.: +49 (0)175-96-522-44
E-Mail: a.malinowska@quip.de
www.quip.de

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii