Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 kwietnia 2021

AUTOMECHANIK / MECHANIK SAMOCHODOWY - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
  • AdresRóżne lokalizacje
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

AUTOMECHANIK / MECHANIK SAMOCHODOWY

Nr ref.: /JOBS.pl

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Diagnostyka, naprawa i konserwacja samochodów osobowych
    • Wymiana płynów
    • Kontrola stanów technicznych zespołów mechanicznych
    • Serwis klimatyzacji
    • Wymiana tarcz, klocków

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika samochodowego
    • Minimum3- letnie udokumentowane doświadczeniezawodowe(warunek konieczny)
    • KOMUNIKATYWNAznajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
    • Prawo jazdy kat. Boraz własnysamochódna wyjazd

    ZAPEWNIAMY:

    • Umowę o pracęz niemieckim pracodawcą
    • Pełny pakiet socjalny
    • Atrakcyjne wynagrodzenie(11-14 euro brutto/godzina+ 20-40 euronettodiety/ każdy przepracowany dzień)
    • Zakwaterowanie
    • Możliwość pracy wnadgodzinach
    • Pomoc w organizacji wyjazdu
    • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
    • Stałą opiekę ze stronyImpactJob

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii