Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Poszukiwana opiekunka z językiem na poziomie podstawowym – 900 € + premie świateczne Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Niemcy , Köln 50859 - nr oferty: 107 Termin wyjazdu: od 28.10.2016 Wynagrodzenie: 900 euro     Ogólny opis:   Do opieki Pani, lat 80 o wadze 110kg. Pani ma lekką cukrzycę, problemy z poruszaniem się oraz inkontynencję. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma II grupę inwalidzką. Jest internet. Do podopiecznej przychodzą pielęgniarki. Nie trzeba gotować- jest to rodzina wegeteriańska. Pan robi zakupy i gotuje.   Zakres obowiązków:   -prowadzenie domu, -zakupy, -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, -wspólne aktywne spędzanie czasu. p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } Wymagania:   kobieta (wiek od 30 do do 60 lat) język niemiecki podstawowy niepaląca doświadczenie w opiece p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } ZAPEWNIAMY: * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura , kindergeld) * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski * Postojowe w wysokości 300 zł przy drugim wyjeżdzie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Tylko u nas masz do wyboru dwie formy zatrudnienia:   UBEZPIECZENIE POLSKIE : - Umowa zlecenie - Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS - Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski   UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE: - Polska umowa zlecenie - Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK - Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługuje niemiecka emerytura - Świadczenia rodzinne np: kindergeld 184€ na jedno dziecko - pomagamy załatwić formalności   Bonus!!!! Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50 €   Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ofertami zapraszamy do kontaktu. W swojej bazie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec na okres od 4 do 12 tygodni.   Nie martw się, że nie znasz języka niemieckiego – też masz szanse pojechać do Niemiec jako opiekunka, wystarczy sms o treści KONTAKT na numer 575 920 651 - oddzwonimy.   Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego ogłoszenia – Zadzwoń, znajdziemy je za Ciebie   Kontakt: p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } tel: 575 920 651 ( możesz też wysłać sms o terści opieka - ODDZWONIMY ) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...