Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI Nr ref.: /JOBS.pl ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż instalacji wentylacyjnych  Serwis ciągów wentylacyjnych Montaż i konserwacja urządzeń chłodniczych Praca na podstawie rysunku technicznego WYMAGANIA: Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe  Komunikatywna znajomość języka niemieckiego  (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd  ZAPEWNIAMY: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (1500-1600 euro netto miesięcznie) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę Pomoc w organizacji wyjazd Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów Stałą opiekę ze strony Impact JOB Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impactjob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .