Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Poszukiwana opiekunka z językiem podstawowym – atrakcyjna oferta, spraw. rodzina Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Niemcy , Schwalbach 65824 - nr oferty:15   Termin wyjazdu: od 30.11.2016   Wynagrodzenie: 900 euro   Ogólny opis:   Do opieki Pani 89 lat, waga 80 kg. Opiekunka ma lekką demencję, problem ze słuchem oraz wysokie ciśnienie. II grupa inwalidzka. Porusza się za pomocą rolatora. Jeden raz w tygodniu odwiedzą ją córka. Pacjentka używa pampersów. Jest sympatyczna, miła i rozmowna. Komunikacja niezakłocona. Opiekunka ma swój pokój, telewizor, dostep do internet. Na zakupy chodzi z córką. Po obiedzie 2,5h wolnego.W domu dwa kanarki.   Zakres obowiązków:   -prowadzenie domu,   -zakupy,   -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,   -wspólne aktywne spędzanie czasu. Wymagania:   kobieta (wiek od 30 do 60 lat) język niemiecki na poziomie podstawowym mile widziane referencje doświadczenie w opiece mile widziane prawo jazdy mile widziana wysoka kobieta ZAPEWNIAMY: * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura , kindergeld) * Podwójne diety i premie na Święta * Zwrot kosztów podróży * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski * Postojowe w wysokości 300 zł przy drugim wyjeżdzie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: tel: 575 920 651 ( możesz też wysłać sms o terści opieka - ODDZWONIMY ) Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...