Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

operator wiertnicy poziomej HDD Nr ref.: /JOBS.pl Firma MAX BAU zatrudni Operatorów wiertnicy poziomej HDD do 100 ton do pracy na terenie Niemiec z dobrą znajomością j. niemieckiego    -umiejętność obsługi wiertnic sterowanych - znajomość branży wod.-kan - dobra znajomość j. niemieckiego - minimum 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku - wykształcenie zawodowe lub techniczne - samodzielność - sumienność  - dokładność oraz rzetelność -umowę o pracę -wynagrodzenie 9-12 euro/h netto -zapewniamy dojazd do pracy z Polski do Niemiec, a co 2 lub 3 tygodnie zjazd do Opola(z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu) dobra znajomość j. niemieckiego Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Cv proszę składać na adres mailowy. Jednocześnie informujemy iż będziemy się kontaktować z wybranymi ososbami Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...