Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Monter OC, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych (Niemcy) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Montaż stelaży podtynkowych, Układanie rur przewodowych, Montaż centralnego ogrzewania, Montaż armatury i mebli łazienkowych, Wymagania: Doświadczenie (min 2 lata) w pracy na stanowisku montera, Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w Niemczech, Własny samochód będzie mile widziany, Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, Zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę, Kontrakt na dłuższy okres czasu, Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem oraz na miejscu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje prosimy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy lub na maila niemcy@jobs.pl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...