Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Monter instalacji grzewczych/ogrzewania Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - montaż instalacji grzewczych/ogrzewania, - montaż urządzeń grzewczych, - przegląd, konserwacja, naprawa istniejących instalacji, - obrabianie, docinanie elementów z metalu lub tworzywa sztucznego manualnie, bądź przy wykorzystaniu maszyn, - wykonywanie pracy zgodnie z procedurami stanowiskowymi. Wymagania: - ukończone wykształcenie jako monter instalacji grzewczych/ogrzewania lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie, - doświadczenie w zawodzie, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - gotowość do pracy zmianowej, - dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie, - zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy, - gotowość do samodzielnej pracy.   Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto. Oferujemy: -wysokie zarobki, -tygodniowe zaliczki, -płatny urlop, premie świąteczne, -organizacje zakwaterowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: numer kontaktowy : (00 49)152 177 172 78 (polski pracownik) biuro czynne : od poniedziałku do piątku w godz.8-17 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .