Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Monter instalacj wentylacyjnych/klimatyzacyjnych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, - przegląd, konserwacja i naprawa istniejących instalacji, - obrabianie, docinanie elementów z metalu lub tworzywa sztucznego manualnie, bądź przy wykorzystaniu maszyn, -wykonywanie pracy zgodnie z procedurami stanowiskowymi. Wymagania: - ukończone wykształcenie jako monter instalacji wentylacynych lub wieloletnie dowiadczenie w zawodzie, - doświadczenie w zawodzie, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - gotowość do pracy zmianowej, - dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie, - zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy, - gotowość do samodzielnej pracy.   Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto. Oferujemy: -wysokie zarobki, -tygodniowe zaliczki, -płatny urlop, premie świąteczne, -organizacje zakwaterowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: numer kontaktowy : (00 49)152 177 172 78 (polski pracownik) biuro czynne : od poniedziałku do piątku w godz.8-17 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...