Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Hydraulik Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania względem kandydatów: Wyuczony zawód bądź doświadczenie minimum 5 lat w danym zawodzie Doświadczenie w pracy na takich stanowiskach Posiadanie własnego samochodu Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec Gotowość do zmian miejsca pracy (kontrakty zlecenia) Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia Możliwość pracy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.” Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim prosimy przesłać za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...