Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Niemcy

Opis:

Elektryk Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania względem kandydatów: Wyuczony zawód bądź doświadczenie minimum 5 lat w danym zawodzie W przypadku kandydatów na stanowisko Elektryka którzy nie posiadają wyuczonego kierunkowego zawodu wymagane jest posiadanie aktualnych certyfikatów SEP Aktualne certyfikaty SEP Doświadczenie w pracy na takich stanowiskach Posiadanie własnego samochodu Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec Gotowość do zmian miejsca pracy (kontrakty zlecenia) Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia Możliwość pracy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.” Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim prosimy przesłać za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...