Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Elektryk budowlany - Oferta z Jobs.pl

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćNiemcy
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Elektryk budowlany

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:

    • Praca na budowach przemysłowych lub / i prywatnych domach
    • Montaż instalacji elektrycznych,
    • Przeciąganie okablowania oraz montaż tras,
    • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.
  • Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik)
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
    • Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie w prestiżowych firmach na terenie Niemiec oraz w innych krajach europejskich
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony
    • Atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
    • Opłacone zakwaterowanie
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku

  • "Aplikuj teraz".

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii