Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 października 2016

Rok z irlandzką rodziną jako Au pair/ Tralee/styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćIrlandia
  • AdresTralee
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Zostań Au Pair w Trallee- Irlandia. Rodzina poszukuje Au Pair dla 3 dzieci od stycznia 2017

Nr oferty: 37172/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • Au Pair Irlandia- wymagany wiek 18-29 lat.

  • Komuniktaywna znajomość j.angielskiego

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy

Obowiązki:

Ucz się języka i podróżuj po Irlandii, zostań Au Pair!

Irlandzka rodzina w Tralee  z 3 dzieci w wieku 3, 5 i 8 lat poszukuje  au pair / opiekunki do dzieci od stycznia 2017 na min 9-12 miesięcy.  Obowiązki opiekunki to samodzielna opieka nad dziećmi max 35 godzin/tyg. w tym przygotowywanie posiłków, pomoc w nauce oraz zabawa z dziećmi.  Rodzina oferuje wynagrodzenie w wysokości 100 euro/tyg.

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Irlandii mka zapewnione:

  • 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie irlandzkiej i pracę przy opiece nad dziećmi

  • Wynagrodzenie 90-100 Euro netto/ tydz.. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.

  • Opieka biura partnerskiego w Irlandii

  • Opieka medyczna na podstaiwe karty EKUZ

Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej  Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy.  Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Chcesz poznać j. angielski i zamieszkać z rodzina w Islandii? Zostań Au Pair ! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Irlandia prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl  lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje  Au Pair 2016.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii