Ubezpieczenia » Ubezpieczenia - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Claims Specialist (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego międzynarodowego Klienta, lidera branży ubezpieczeń na świecie, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:  Claims Specialist. Główne obowiązki: Wsparcie specjalistów w prowadzeniu procesu likwidacji szkody w ramach określonego produktu ubezpieczeniowego Pomoc przy ustalenie zakresu odpowiedzialności, zgromadzenie i analiza informacji o szkodzie Rozpatrywanie reklamacji, przygotowywanie odpowiedzi Wsparcie underwriterów w technicznej ocenie ryzyka Tworzenie analiz i raportów związanych z roszczeniami ubezpieczeniowymi Wymagania: Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację na poziomie biznesowym 3-6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze ubezpieczeń lub prawa - również praktyki lub staże Wykształcenie min. na poziome licencjackim Zainteresowanie branżą ubezpieczeniową Bardzo dobra znajomość programu Excel Nasza oferta: Pracę w renomowanej firmie Konkurencyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet socjalny Nowoczesne biuro ulokowane w samym centrum Wrocławia Bogaty pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę oraz umiejętności Nowoczesna kultura organizacyjna i bardzo dobra atmosfera pracy Możliwość rozwoju kariery zawodowej w organizacji typu SSC   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: joanna.zawadzka@cpljosb.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...