Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Zarabiaj nawet 7500 zł miesięcznie jako kierowca Uber Nr ref.: /JOBS.pl Dołącz do kierowców, którzy co miesiąc zarabiają dzięki platformie Uber!  CZEGO POTRZEBUJESZ BY ZACZĄĆ?   - smartfon  - prawo jazdy kat. B - zaświadczenie o niekaralności  - czterodrzwiowy samochód nie starszy niż 15 lat  (nie masz samochodu? jest na to sposób - sprawdź możliwości na -> http://ubermarket.pl )  - działalność gospodarcza (nie jesteś pewien czy warto? Przyjdź na spotkanie i podejmij decyzję później)    Zarejestruj się, a wyślemy Ci zaproszenie na spotkanie informacyjne, gdzie dowiesz się więcej -> http://t.uber.com/jobspl CO OFERUJEMY?  - pracę na własnych zasadach - jeździsz tyle ile chcesz lub potrzebujesz - mnóstwo zleceń od czekających na komfortowy przejazd, uśmiechniętych pasażerów  - system gwarancji godzinowych  - przejrzysta umowę - brak dyżurów i minimalnej liczby godzin do przepracowania   NIE MASZ SAMOCHODU? NIE CHCESZ ZAKŁADAĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? NIE SZKODZI! MAMY OPCJĘ RÓWNIEŻ DLA CIEBIE -> ZAREJESTRUJ SIĘ i przyjdź na spotkanie!   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: http://t.uber.com/jobspl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .