Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Zarabiaj nawet 7500 zł miesięcznie jako kierowca Uber Nr ref.: /JOBS.pl Dołącz do kierowców, którzy co miesiąc zarabiają dzięki platformie Uber!  CZEGO POTRZEBUJESZ BY ZACZĄĆ?   - smartfon  - prawo jazdy kat. B - zaświadczenie o niekaralności  - czterodrzwiowy samochód nie starszy niż 15 lat  (nie masz samochodu? jest na to sposób - sprawdź możliwości na -> http://ubermarket.pl )  - działalność gospodarcza (nie jesteś pewien czy warto? Przyjdź na spotkanie i podejmij decyzję później)    Zarejestruj się, a wyślemy Ci zaproszenie na spotkanie informacyjne, gdzie dowiesz się więcej -> http://t.uber.com/jobspl CO OFERUJEMY?  - pracę na własnych zasadach - jeździsz tyle ile chcesz lub potrzebujesz - mnóstwo zleceń od czekających na komfortowy przejazd, uśmiechniętych pasażerów  - system gwarancji godzinowych  - przejrzysta umowę - brak dyżurów i minimalnej liczby godzin do przepracowania   NIE MASZ SAMOCHODU? NIE CHCESZ ZAKŁADAĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ? NIE SZKODZI! MAMY OPCJĘ RÓWNIEŻ DLA CIEBIE -> ZAREJESTRUJ SIĘ i przyjdź na spotkanie!   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: http://t.uber.com/jobspl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...