Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Spedytor - Gliwice Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów transportowych; - Obsługa Klientów oraz opieka nad relacjami z nimi; - Przygotowywanie ofert dla klientów w zakresie usług   spedycyjnych oraz transportowych - Przygotowywanie oraz obsługa zleceń na usługi spedycyjne   oraz transportowe zgodnie z przyjętymi normami bez   narażania na straty pracodawcy. - Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami oraz   przewoźnikami - bieżące monitorowanie zmian. - Podejmowanie działań promocyjnych dotyczących spedycji i   transportu w obszarze krajowym i międzynarodowym. - Prowadzenie ewidencji i dokumentacji zawartych zleceń i   umów spedycyjnych oraz wykonania usług przez przewoźnika. - Przygotowywanie i realizacja usług z dziedziny transportu i   spedycji krajowej i międzynarodowej. - Przyjmowanie faktur oraz dokumentów przewozowych od   przewoźników w zakresie spedycji i w ramach sporządzonych   umów i zleceń, oraz kontrola w/w dokumentów pod względem   merytorycznym. Wymagania: - Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym   (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka) - Doświadczenie min. rok na stanowisku Spedytora lub   Handlowca w firmie działającej w obszarze:Transport/Spedycja; - Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność - Dyspozycyjność i odporność na stres; - Mile widziana własna baza klientów.   Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, na cały etat - możliwości rozwoju - atrakcyjne wynagrodzenie Oferta dotyczy pracy stałej.    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...