Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. transportu i logistyki Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: kompleksowa obsługa logistyczna klientów ustalanie harmonogramu wysyłek ścisła współpraca z magazynem i działem planowania optymalizacja kosztów związanych z logistyką organizowanie wysyłek wyrobów gotowych współpraca z firmami transportowymi, spedycyjnymi oraz agencjami celnym Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego (preferowana logistyka lub ekonomia) min. rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku komunikatywnej znajomości języka angielskiego doświadczenia w pracy z systemami ERP umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, zwłaszcza Excel) znajomości dokumentacji przywozowej/ wywozowej i magazynowej dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem pracowitości, uczciwości, zaangażowania umiejętności pracy w zespole Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16) pracę w międzynarodowym środowisku możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego w codziennej pracy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...