Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Mistrz Utrzymania Ruchu w Centrum Dystrybucyjnym (m/k) z j. angielskim Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży poszukujemy  Kandydatów na stanowisko:  Mistrz Utrzymania Ruchu w Centrum Dystrybucyjnym (m/k) z j. angielskim   Do obowiązków na powyższym stanowisku należy: Odpowiedzialność za bezpieczeństwo podczas pracy Zapewnienie ciągłąści utrzymania ruchu maszyn i urządzeń Analiza awarii Współpraca z dostawcami części zamiennych, serwisami maszyn i urządzeń Nadzór nad magazynem części zamiennych Tworzenie budżetu Szkolenia pracowników Udoskonalanie maszyn Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji technicznej      Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomości przepisów BHP i ich przestrzegania Komunikatywna znajomość j. angielskiego Zdolności kierowania zespołem, organizacyjne, interpersonalne Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne / elektryczne) Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, sterowników, falowników, napędów Znajomość technik programowania sterowników PLC, czytników kodów kreskowych Znajomość instalacji elektrycznych i oświetleniowych Znajomość systemów wentylacji i klimatyzacji Znajomość instalacji sprężonego powietrza Znajomość instalacji Wodno - Kanalizacyjnej Znajomość instalacji PPOŻ Uprawnienia SEP "E" Organizacja oferuje: Nowoczesne środowisko pracy Atrakcyjne warunki finansowe Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji Pracę w międzynarodowym środowisku Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych Profesjonalne treningi Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...