Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierownik oddziału (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Poznań Nr ref.: KO/WAW/1016 Obowiązki: - zarządzanie zespołem operacyjnym oddziału: spedytorami, pracownikami obsługującymi klientów, magazynierami, - dbałość o rozwój i motywowanie zespołu oraz zarządzanie wydajnością pracy, - kontrola i wsparcie oddziału w realizacji celów operacyjnych, - raportowanie, tworzenie podsumowań i zestawień, - odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego we współpracy z dyrektorem handlowym oraz realizację budżetu kosztowego, - rozwój biznesu, nawiązywanie długofalowych relacji z klientami, - nadzór nad krytycznymi aspektami planu finansowego oddziału (roczny budżet i jego okresowe korekty), - dbałość o terminowe i wydajne wykonywanie zadań przy zachowaniu zgodności z wymogami. Wymagania: - wyższe wykształcenie, - minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży logistycznej, - wytrwałość oraz determinacja w realizacji założonych celów i nowych wyzwań, - umiejętność strategicznego myślenia, - dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office, - umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i pracy zespołu, - komunikatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji, - kreatywność, operatywność i dynamika w działaniu, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - ciekawy system premiowy, - pakiet benefitów, - możliwość rozwoju zawodowego, - praca w dynamicznym środowisku. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego, prosimy o dołączenie CV w języku polskim, w wersji edytowalnej. Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...