Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierowca z kat. C Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - dostawa płynów do różnych odbiorców na terenie Belgii (współpraca z pilotem) - załadunek/rozładunek z BT i EPT   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego lub francuskiego - prawo jazdy kat. C - doświadczenie na BT/EPT - własne zakwaterowanie i transport do pracy w/w okolicy Mechelen   Oferujemy: - praca na pełen etat od wtorku do piątku - stawka 12,42 brutto/h + dodatek ARAB - dodatki: na przykład bony żywnościowe - zwroty za dojazd do pracy z miejsca zamieszkania Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...