Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

CDL A Truck Driver - Hazmat Nr ref.: /JOBS.pl HIRING OTR DRIVERS Great opportunity for TEAMS!!! - Must have Hazmat and Tanker endorsements and your TWIC - Leaving Baytown and going to Columbus, Cleveland or Detroit - Paying $.42 CPM Call Now Nationwide Freight CALL US TODAY or APPLY HERE ◆ OTR - Home Every 2 Weeks ◆ Competitive Pay / Weekly Direct Deposit ◆ 100% of Any Tarping ◆ Permanently Assigned Trucks ◆ O/O 100% of Fuel Surcharge ◆ O/O Plate & Insurance Programs ◆ O/O No forced dispatch ◆ Teams Welcome ◆ Rider Policy After 90 Days ◆ Safety Incentive Program ◆ Referral Rewards Program ◆ Fleet Owner Friendly ◆ Excellent Customer Base ◆ Long Term Career Growth and Support Requirements Must be at least 24 years old Must have 2 years of verifiable experience in past 3 years O/O Tractor must pass DOT Inspections Apply Now M-F 8am 5pm EST After Hour & Weekend Numbers Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...