Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Transport, Logistyka, Spedycja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent/ka ds. nieruchomości Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego klienta, który wynajmuje powierzchnie biurowe w budynku klasy A, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Asystent/ka ds. nieruchomości Obowiązki : codzienne wsparcie Biura Zarządu w pracach administracyjno-biurowych przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu i najemców wsparcie biura w projektach związanych z adaptacją nowych powierzchni biurowych kontakt i współpraca z podwykonawcami (firma sprzątająca, ochrona, ekipa remontowa) prowadzenie kalendarza spotkań inne prace biurowe zlecone przez przełożonego WYMAGANIA wykształcenie wyższe dobra znajomość języka angielskiego minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dobra znajomość pakietu MS Office systematyczność i dokładność dobra organizacja pracy KORZYŚCI Klient oferuje: umowę o pracę stabilne zatrudnienie możliwość zdobycia doświadczenia w długofalowym projekcie związanym z rozbudową centrum biurowego Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...