Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 21 kwietnia 2021

Specjalista ds. Sprzedaży - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż ogłoszeń rekrutacyjnych.
    • Zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług.
    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prowadzenie negocjacji.
    • Rozwój i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych.
    • Raportowanie wyników

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży (jeśli go nie masz nie martw się nauczysz się wszystkiego u nas).
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (jeśli go nie znasz również sobie poradzisz).
    • Znajomość pakietu MS Office - Word, Excel.

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Atrakcyjne warunki pracy (pełny etat, podstawa + atrakcyjny system prowizyjny).
    • Praca w centrum Katowic, biuro przy samym rynku
    • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
    • Świetną atmosferę w pracy, dobrą kawę oraz bilety do kina.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku 'Aplikuj teraz'.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii