Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 30 kwietnia 2021

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

 • Województwozagranica
 • Miejscowośćinne
 • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nr ref.: /JOBS.pl

 • Twoja następna firma
  Naszym Klientem jest międzynarodowy producent wysokiej jakości specjalistycznych materiałów budowlanych. Firma jest liderem oferowanych przez siebie rozwiązań w sektorze budownictwa.

  Twoja nowa rola
  Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu Obsługi Klienta. Do głównych obowiązków należeć będą kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami firmy, weryfikacja oraz sprawdzanie statusu zamówień i zapytań ofertowych, a także kontakt z działem sprzedaży oraz działem reklamacji. Będzie to codzienna współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  Czego potrzebujesz
  Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku związanym z obsługą klienta, znajomością programu MS Excel i Word, znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Kandydaci na to stanowisko powinni wyróżniać się dobrą organizacją pracy, komunikatywnością, dokładnością w podejściu do codziennych zadań.

  Co otrzymujesz w zamian?
  Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w znanej i międzynarodowej firmie. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, narzędzia do pracy (telefon, komputer), a także pakiet dodatkowych benefitów

Kontakt:


Aplikuj teraz

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.


najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...