Pracownik Działu Exportu (biegła znajomość języka niemieckiego) - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Pracownik Działu Exportu (biegła znajomość języka niemieckiego)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zakres obowiązków:

    • obsługa Klientów w języku niemieckim zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
    • odpowiedzialność za przyjmowanie i rejestrowanie zamówień
    • opracowywanie ofert
    • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych oraz wysyłkowych
    • wykonywanie tłumaczeń na potrzeby firmy
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów poprzez: wysoką kulturę osobistą, dobrą organizację pracy i komunikatywność

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego
    • biegła obsługa komputera, Internetu i poczty e-mail
    • umiejętności szybkiego i praktycznego zastosowania nowo poznanej wiedzy
    • otwartość na potrzeby Klienta
    • przyjaznego i pozytywnego nastawienia

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • wsparcie podczas procesu wdrażania
    • umowę podpisaną przez ALURON Sp. z o.o. (nie agencja)
    • możliwości nauki, rozwoju, awansu
    • praca w stabilnej i rzetelnej firmie
    • imprezy integracyjne
    • prezenty mikołajkowe dla dzieci
    • karnety na mecze PlusLigi – drużyny Aluron- CMC Warta Zawiercie
    • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny

Kontakt:

Wszystkie CV należy wysłać mailem za pomocą Aplikuj teraz

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii