Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 kwietnia 2021

Customer Service Executive with English (umowa na zastępstwo) - Oferta z Jobs.pl

Obsługa Klienta, Call center » Telemarketer

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Customer Service Executive with English (umowa na zastępstwo)

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Customer Service Executive with English
    Lokalizacja: Warszawa - praca zdalna

    Zakres obowiązków:
    • Kompleksowa obsługa zamówień i zapytań klienta biznesowego
    • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
    • Zarządzanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej zamówienia
    • Bieżące wsparcie i pomoc dla klientów, zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień

    Wymagania:
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowym - C1
    • Doświadczenie w obsłudze klienta lub stanowiskach podobnych - mile widziane
    • Nastawienie na pracę zespołową
    • Dobre umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy:
    • Pracę w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku, praca w miłej atmosferze
    • Umowę o pracę (umowa na zastępstwo - 1,5 roku)
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii