Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Zastępca Dyrektora ds. Badań i Wdrożeń Nr ref.: /JOBS.pl Dla Naszego Klienta, polskiego producenta środków chemicznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Badań i Rozwoju.     Szukamy osób z województwa wielkopolskiego, z wykształceniem wyższym (preferowana chemia). Kandydat powinien posiadać wiedzę z zakresu środków powierzchniowo-czynnych, biocydów, insektycydów, repelentów oraz chemii nieorganicznej a zwłaszcza zagadnień związanych z wodą ( ścieki, uzdatnianie wody, dezynfekcja wody). Oczekujemy umiejętności poruszania się w przepisach dotyczących rejestracji środków na rynku polskim a także znajomości podstaw tworzenia kart charakterystyki. Język angielski- techniczny wymagany jest na poziomie dobrym. Mile widziany rosyjski. Do obowiązków Kandydata będzie należało, między innymi: tworzenie nowych produktów oraz modyfikacja już istniejących, ścisła współpraca z głównym technologiem, dbanie o stany magazynowe, rozmowy z dostawcami, kontakt z Klientem, rozwiązywanie reklamacji. Oferujemy pracę w firmie z wieloletnią tradycją, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie na poziomie 6000 pln brutto. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .