Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Sprzedawca Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa Klienta, zgodna z naszymi standardami, dbanie o właściwą ekspozycję towaru, a także doradzanie w zakresie sprzedawanych produktów. Będziesz również odpowiedzialny/-a za kontrolowanie stanu towaru w sklepie. Wymagania: Twoim atutem będzie doświadczenie w pracy w handlu. Oczekujemy tylko aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, a także miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do Klienta. Oferujemy: Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami. Oferujemy umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej - 2300 zł brutto oraz premii do 1000 zł brutto. Raz w miesiącu zapewniamy darmowe zakupy w jednym z naszych sklepów. Przed rozpoczęciem pracy zostaniesz przez nas kompleksowo przeszkolony. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .