Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Reprezentant handlowy w kanale tradycyjnym Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - utrzymanie bardzo dobrych relacji z klientami (kanał tradycyjny) - dojazd i wizytacja wskazanych punktów sprzedaży detalicznych - dbanie o ekspozycje produktów, negocjowanie najlepszych lokalizacji, sugestia zamówień - pozyskiwanie nowych odbiorców. Wymagania: - umiejętności sprzedażowe i wysoki poziom komunikatywności - mile widziane doświadczenie w branży FMCG - czynne prawo jazdy kategorii B - dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie. Oferujemy: - umiejętności sprzedażowe i wysoki poziom komunikatywności - mile widziane doświadczenie w branży FMCG - czynne prawo jazdy kategorii B - dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.  Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...