Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Reprezentant Handlowy (Sprzęt Medyczny-Chirurgia) Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w celu promocji i sprzedaży produktów firmy realizacja strategii sprzedażowej firmy w kanale szpitalnym budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze środowiskiem medycznym na poziomie KOL"s, Szpitali Specjalistycznych i Klinik promowanie bardzo innowacyjnych rozwiązań medycznych z obszaru sprzętu medycznego oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w głównych ośrodkach klinicznych na podległym terenie merytoryczne przygotowanie personelu placówek służby zdrowia do stosowania oferowanych produktów w procedurach medycznych pełnienie roli doradcy lekarza asystując przy zabiegach z wykorzystaniem promowanych produktów udział w warsztatach , konferencjach i szkoleniach tematycznych miejsce pracy - Polska - kluczowe ośrodki Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane medyczne lub pokrewne minimum 3 lata doświadczenia handlowego w obszarze sprzedaży sprzętu medycznego min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w firmie oferującej sprzęt medyczny w obszarze chirurgii, narzędzia chirurgiczne lub sprzęt pokrewny - warunek konieczny bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe i merytoryczne dobra znajomość języka angielskiego wysoka motywacja do pracy w sprzedaży oraz silne nastawienie na cel dyspozycyjność i mobilność kultura osobista i etyka w działaniu aktualne prawo jazdy kat. B Oferujemy: atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę oraz pakiet prowizyjny uzależniony od wykonania celów sprzedażowych pracę w nowoczesnym środowisku w oparciu o najwyższe standardy stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej organizacji narzędzia pracy oraz duże możliwości rozwoju zawodowego   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...