Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl W imieniu naszego Klienta, producenta kompletnych systemów aluminiowych dla budownictwa, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy na region Polski północno-zachodniej (województwo lubuskie i zachodniopomorskie). Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwój sieci dystrybutorów oraz partnerów handlowych, w tym również aktywne pozyskiwanie kluczowych klientów w podległym regionie. Codzienne obowiązki będą obejmowały: kompleksową obsługę obecnych klientów, opracowanie ofert, doradztwo, przyjmowanie zamówień, opiekę handlową oraz budowanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi. Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające minimum 2 lata doświadczenia pracy na ww. stanowisku w branży stolarki otworowej lub budowlanej. Poszukujemy kandydatów wyróżniających się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, proaktywną postawą, samodzielnością i skutecznością w realizacji prowadzonych działań. Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem. Klient gwarantuje konkurencyjne warunki wynagrodzenia, uzależnione od poziomu doświadczenia oraz elastyczne podejście do formy zatrudnienia. Wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz duże możliwości rozwoju w ramach organizacji. Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...