Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opiekun Ambasadorek Nr ref.: /JOBS.pl Zakres zadań na stanowisku: Efektywne zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu Ambasadorów na przypisanym terenie Rekrutacje i szkolenia nowych pracowników Weryfikacja bazy punktów sprzedaży Organizacja oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem aktywności zespołu w terenie Coaching i monitorowanie wyników pracy podległego zespołu w terenie Budowanie i utrzymywanie poprawnych relacji z Klientami Bieżące raportowanie Od Naszych Kandydatów oczekujemy: Doświadczenia na podobnym stanowisku min 2 lata, w tym mile widziane doświadczenia w dziale HoReCa i/ lub Marketingu, doświadczenie w promocjach konsumenckich i/ lub eventach Dyspozycyjności w systemie wtorek - sobota Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu Dobrej znajomości znajomość MS office Doskonałej organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania zespołem Umiejętności zarządzania zespołem Łatwości w nawiązywaniu kontaktów Czynnego prawo jazdy kategorii B Oferujemy: Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę kodeksową i oddelegowanie do Klienta Pracę pełną wyzwań oraz możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznej branży Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód służbowy, Możliwość rozwoju zawodowego Pakiet benefitów ( m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .