Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Key Account Manager - Opiekun Kluczowych Klientów Nr ref.: /JOBS.pl Twoja następna firma Naszym Klientem jest największy portal i wyszukiwarka nieruchomości w Polsce, dzięki któremu można w łatwy i intuicyjny sposób znaleźć mieszkanie. Twoje następne stanowisko Szukamy Opiekuna Kluczowych Klientów w dziale sprzedaży – profesjonalisty, który nawiąże i utrzyma relację z deweloperami. Obowiązki na tym stanowisku polegają przede wszystkim na realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych dla usług oferowanych przez portal, rozwijaniu sprzedaży w ramach powierzonego portfela Klientów oraz pozyskiwaniu nowych Klientów i utrzymywaniu z nimi długotrwałej relacji. Opiekun Kluczowych Klientów będzie także odpowiedzialny za przygotowywanie ofert handlowych, wspieranie usług portalu oraz monitorowanie rynku nowych nieruchomości. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie reprezentować firmę na rynku i dbać o jej wizerunek. Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Idealny kandydat posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, telefonicznej lub powierzchni reklamowych. Chętnie posłuchamy o Twoich sukcesach w pracy i profesjonalnych sposobach sprzedaży, którymi operujesz. Szukamy osoby zmotywowanej i mocno zaangażowanej w interesy firmy, która dobrze odnajduje się w pracy w zespole i kontaktach z ludźmi. Opiekun Kluczowych Klientów powinien także bardzo dobrze posługiwać się pakietem MS Office. Znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem. Co zyskujesz? Nasz klient oferuje stałą pensję z systemem premiowym i stabilne zatrudnienie, które gwarantuje wszelkie narzędzia potrzebne do pracy. Możesz liczyć na benefity takie jak prywatna opieka medyczna i karta MultiSport, a także wdrożenie i wsparcie merytoryczne ze strony Dyrektora Sprzedaży. Masz szansę stać się częścią młodego, zgranego zespołu, który działa w przyjaznej atmosferze. Ta praca otwiera przed Tobą jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i realną możliwość awansu. Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...