Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Junior Area Sales Manager (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Obecnie dla naszego Klienta z prestiżowej międzynarodowej firmy teleinformatycznej, wyróżnionej w corocznym plebiscycie jako najlepszy pracodawca roku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Junior Area Sales Manager (k/m) Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie bieżących relacji z Klientami. Prowadzenie spotkań handlowych, udział w seminariach oraz szkoleniach. Organizacja wydarzeń technicznych oraz szkoleń dla klientów. Udział w Targach branżowych. Doradztwo dla Klientów dotyczące oferty, produktór, rozwiązań technicznych. Prowadzenie dokumentacji i raportowanie wykonanych działań.   Oczekiwania od kandydata: Wykształcenie wyższego związanego z elektroniką, automatyką, elektrotechniką lub pokrewnymi. Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Dobrej znajomości języka angielskiego. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji. Znajomość rynku podzespołów elektronicznych. Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office). Entuzjazm, zaangażowanie, inicjatywa, zorientowanie na cele, realizacja powierzonych planów sprzedażowych. Wysokie kompetencje komunikacyjne. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych. Prawo jazdy. Obsługa rejonu  Polska południowo – wschodnia - Kraków , Żywiec, Rzeszów, Nowy Sącz, Sanok.   Oferujemy: Pracę w międzynarodowej firmie, uznanego producenta elementów elektronicznych. Praca home office i w terenie. Pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych. Możliwość rozwoju swoich umiejętności. Samochód slużbowy. Telefon, laptop.     Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .