Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Full-time Brand Ambassador - Global Drinks Brand Nr ref.: /JOBS.pl We are currently recruiting, with an immediate hire, for a new on-the-road team of Brand Ambassadors who are passionate about brand marketing and preferably have experience in the alcohol industry. We are recruiting for Brand Ambassadors in Munster.The successful candidates will take to the road in their brand new fleet of 4x4's, working as a team representing some of the world's biggest drinks brands from a global leader in the drinks industry at consumer level. Skills: Graduate,Full driving licence,Communication & Interpersonal Skills,Self starter,Entry Level Sectors: FMCG,Graduate,Marketing / Events Questions: Do you have a full, clean, drivers licence? ,Are you available for an immediate start?,What experience do you have relating to the drinks industry? Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...