Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Dyrektor Sprzedaży Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta, światowego potentata w produkcji i dystrybucji maszyn i narzędzi do obróbki blach, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Handlowy. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem handlowym firmy, zgodnie z globalną strategią koncernu. Do codziennych obowiązków na stanowisku będzie należało prowadzenie analiz potencjału rynku, przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji biznesowych dla kluczowych klientów. Kierowanie pracą podległego zespołu wraz z ustaleniem oraz weryfikowaniem realizacji planów sprzedażowych. Wpływ na kształtowanie i rozwój sprzedaży produktów firmy, podejmowanie skutecznych działań marketingowych oraz stała współpraca z centralą oraz innymi oddziałami spółki w Europie będą obejmowały zakres realizowanych zadań. Kandydaci aplikujący na stanowisko powinni posiadać min. 5 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie z branży hutniczej/stalowej lub o profilu produkcja/dystrybucja maszyn do obróbki metali. Wyższe wykształcenie kierunkowe, biegła znajomość języka angielskiego stanowią warunek konieczny. Ponadto dyspozycyjność do częstych podróży służbowych na terenie Polski oraz sporadycznych wyjazdów zagranicznych jest niezbędna na ww. stanowisku. Firma oferuje decyzyjne stanowisko w międzynarodowej organizacji, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + konkurencyjny system prowizyjny) oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń stanowiskowych i produktowych. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim wraz z rozpisanym zakresem obowiązków. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...