Sprzedaż, Przedstawicielstwo » Sprzedaż, Przedstawicielstwo - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Dyrektor Regionu (sklepy wielkopowierzchniowe) Nr ref.: /JOBS.pl Twoja następna firma Nasz Klient to znana na rynku sieć sklepów wielkopowierzchniowych o ugruntowanej pozycji biznesowej i rozpoznawalnej marce. W związku z dalszą ekspansją sieci poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektora Regionu w Warszawie.  Twoje następne stanowisko Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Regionu będzie odpowiadać za kompleksowe zarządzanie siecią od kilku do kilkunastu sklepów wielkopowierzchniowych w Warszawie i okolicach. Do Jej/ Jego głównych zadań należeć będzie zapewnienie osiągnięcia wyników sprzedaży na założonym poziomie, organizacja i koordynacja pracy podległych placówek handlowych, zarządzanie ekspozycją i towarem, zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta oraz przestrzegania przez pracowników procedur i standardów. Ponadto Dyrektor Regiony odpowiadać będzie za kierowanie i zarządzanie zespołem - nadzór nad wykonywaniem obowiązków, delegowanie zadań, ocenianie, motywowanie, szkolenie oraz rozwój członków zespołu.  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z  kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku Dyrektora Regionalnego w branży Retail lub ugruntowanym doświadczeniem na stanowisku Dyrektora dużego marketu. Od Kandydatów oczekujemy orientacji na wynik, doskonałej organizacji pracy własnej, naturalnych zdolności liderskich i dużej samodzielności biznesowej. Co zyskujesz? Nasz Klient oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy, telefon, laptop oraz benefity pozapłacowe.  Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...